grey's anatomy frpg

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Josephine Wilson   Vas. Jan. 07, 2018 3:13 pm

Jo Wilson

"A bizalom olyan, mint egy orchidea. Gyönyörű, ámde törékeny."

"Jellemleírás és családi háttér...
Magányos és őrült. Hogyan kerül egy mondatba ez a két tulajdonság? Azt hiszem, van erre magyarázat. Nevelőintézet, kocsiban alvás a sötét éjszakában, bántalmazott személy, aki fegyvert tart magánál. Dühkezelési problémával is küzdöm, olykor túl hevesen reagálok egy-egy dologra. Én is félek. Rettegek attól, hogy valaki ismét bántani fog, vagy ha megint csalódnom kell valakiben, akinek a bizalmamat odaadtam. Kell ennél többet mondanom? Szerintem nem. Nem beszélek senkinek ezekről, ha a múlt kerül szóba, én terelek másfelé. Hallgatózásba burkolózom vagy épp vigyorgással lehetetlenítem el a beszélgetést. Az erős, bátor, mosolygós, szemtelen, vadóc jellem mögött van egy nagyon törékeny, érzékeny lány, aki vágyik a szeretetre, az idillre, az igazira. Rettentő jó vagyok matekból, és imádom az orvosi hivatást - a nagyon jó eredménnyel zártam az egyetemen is. Kezdek belegabalyodni valakibe, akivel együtt dolgozom mellesleg, nem tudom, ez mennyire jó dolog, lehet éppenséggel balul fog elsülni, s menekülnöm kell vissza, a magányba.

személyi igazolvány adatai

név

Josephine Alice Wilson/valódi név: Brooke Stadler
kor

27 (2012-ben)
születési hely

New Jersey
születési idö

1985. december 15.
családi állapot

bonyolult - házas
foglalkozás

sebész-rezidens
különlegesség

állandó vigyorgás, kíváncsiskodó őzikeszemek
pb-alany

Camilla Luddington

"Elötörténet, avagy múltidézés...
A karakterhez kapcsolódó iromány lehet alaposan átgondolt előtörténet, de könnyed szerepjátékos példa is. A lényeg, hogy 300 szó körüli írást adjatok ki a kezeitek közül. A karakterhez kapcsolódó iromány lehet alaposan átgondolt előtörténet, de könnyed szerepjátékos példa is. A lényeg, hogy 300 szó körüli írást adjatok ki a kezeitek közül.
Vissza az elejére Go down
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal